150 éves a Balatonfüredi Yacht Club!
Klubunk alapításának 150. évfordulóját ünnepeljük idén. 2017-ben minden eseményünket eme jeles évforduló köré fűzzük fel. Március 18-án emléktábla avatással és ünnepi közgyűléssel tisztelgünk az alapítók előtt, és egy időkapszula elhelyezésével üzenünk unokáinknak.

Május elejétől kültéri kiállításon és fotófalon kezdhetjük tanulmányozni klubunk történetét. A május 13-i vitorlabontón emlékműsorral köszöntjük 17 alapítónkat és felavatjuk a Rózsakertben bronztáblájukat. Júliusban maga a 17 klubalapító, akiket a Petőfi Színház színészei személyesítenek majd meg, tart múltidézést nekünk a Vaszary Galériában, végigvezetve bennünket saját történelmünkön. Augusztusi családi napunkon, amelyre két másik 150 éves vitorlás klub képviselőt is meghívjuk, kiegyezés kori díszletekbe öltözik klubunk belül is, visszarepítve ifjúsági sportolóinkat, klubtagjainkat és családjaikat a dicső múltba.

Tovább olvasom >>>

Eseménynaptár

Balatonfüredi galéria